Online Alışveriş için:


Sosyal Medyada Biz

 • Antalya’nın en gözde Doğum günü Mekanı: BALONPARK YAŞ GÜNÜ DETAYLARI

  doğum günü pinyataimg-20161124-wa0022img-20161124-wa0014img-20161124-wa0017doğum günüAntalya Doğum günü partisiuçan balonla süslemedoğum günü fotoğraf çekimiAntalya Doğum günü partisi

  3 katlı çocuk eğlence parkımız BalonPark’ta çocuklarınızla birlikte eğlenebilmenizin yanında sadece çocuğunuzun değil tüm sevdiklerinizin doğum günlerini, diş buğdayı partisi, 1 yaş partisini de BalonPark’ta kutlayabilir unutamayacağı bir parti yaşatabilirsiniz.

  Doğum günü partileri, çocuklar ve yetişkinler için özel tasarlanmış çocuk diskosunda yapılmakta ve doğum günü çocukları parti süresince tüm katlarda ki BalonPark’larda çılgınlarca eğlenebilmektedirler. Aynı zamanda ailelerin eğlenmesi için de (isteğe bağlı) oyun havası, halay türkçe pop, yabancı pop vs. çalınarak sizin de en az çocuklar kadar eğlenmeniz sağlanır. Bu tarz eğlenceyi sevmeyen aileler için ise çocuklara yönelik faaliyetler gerçekleştirilir. Kendiniz de istediğiniz müzikleri getirebilirsiniz..

  Doğum günü partisi için birçok paket seçeneğimiz yer almaktadır. Aşağıdaki paketlerden hangisini seçerseniz seçin ekstradan getireceğiniz börek, hamur işi, sarma vs.lerin tümü tarafımızca servis edilmektedir. Tabak,çatal vs. hiçbirşey getirmenize gerek yoktur. Organizasyon ve garsoniye tüm paketlerimizde Balonpark’a aittir.Tek yapmanız gereken paketinizi seçmek ve ekstradan servis edilmesini istediğiniz gıdaları bize teslim etmek… Tüm paketlerimizde doğum günü davetiyeleri ve sınırsız çay ücretsiz verilmektedir.

  Paketlerimiz kişi sayısına bağlıdır çocuk+yetişkin toplam sayıya göre değişmektedir. 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 kişilik paketlerdir. Paket sisteminde seçtiğiniz paketteki kişi sayısı gelmeme durumunda ücret iadesi olmadığı için düşündüğünüz sayının bir altındaki paketi almanız ve ekstra kişi gelmesi durumunda ekstra ödemeli sistem önerilir.

  2 saat boyunca çocukların tüm katlardaki oyun ücreti ve limitsiz çay servisi paketlere dahildir. Alt katta yer alan doğum günü alanımız tamamen size ayrılır ve müşterilerimiz sizin olduğunuz kata alınmaz.Böylece sevdiklerinizle samimi bir ortam yaratmış olursunuz. Sizin ve misafirlerinizin çocukları tüm katlarda oynayabilir.

  DOĞUM GÜNÜ DİSKO VİDEOLARI  doğum günü doğum günü doğum günü doğum günü
  1. PAKET 1: Yaş Pasta  + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Seti + Davetiye + Oyun, Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti
  2. PAKET 2: 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Seti + Davetiye +  Oyun, Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (Yaş Pasta ve Kuru Pasta Sizden)
  3. PAKET 3: Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Seti + Davetiye + Oyun ve Parti Organizasyon Hizmeti (Gıdalar sizden. Servis, hizmet disko vs. tüm hizmetler yine bize aittir.Tek yapmanız gereken sayınıza göre paket alıp şefimize yiyeceklerinizi teslim edip servisi görüşmektir.)

  Ekstralar

  Pasta Çeşitleri

  • Maketli Pasta: Pasta katalogundan istediğiniz maketli pasta yapılmaktadır. Futbol sahası, barbie bebek, cindirella, taş devri, hayvanat bahçesi vs. gibi toplam 40 çeşit pastamız bulunmaktadır. Pastalarımız Uncalı Hanzade Pastaneleri tarafından yapılmaktadır.
  • Baskılı Pasta: İstediğiniz herhangi bir resmin baskısı pastaya yapılmaktadır. Çocuğunuzun fotoğrafı, sevdiği çizgi film karakterinin resmi, aile fotoğrafınız vs.
  • Şekilli Pasta: Birçok şekilde 3 boyutlu pasta yer yapılabilmektedir. Şimşek McQueen, Sunger bob vs. gibi pastalar 3 boyutlu yapılabilmektedir.
  • İstediğiniz yazı pastanın üzerine yazılabilmektedir.
  • Muzlu, çikolatalı, meyveli vs. gibi birçok pasta içeriği yer almaktadır. Damağınıza uygun her türlü pasta doğum gününe eklenmektedir. Dış oyuncağı ve maketi dış kısmında sabit içerisi değiştirilebilmektedir.

  Oyuncaklı Pasta Katalogu için tıklayınız

  Antalya Çocuk eğlence

  Doğum Günü Rezervasyon

  Tel: 0242 228 54 24
  Gsm: 0545 578 66 88
  Gsm: 0532 261 88 10