İlginizi Çekebilir;

  • sünnet balon süslemesisünnet tül süslemedüğün balon süslemedamat gelin balon süslemenişan masa ve balon süslemekaş balon süslemedüğünde uçan balonla süslemebalon süsleme teknedüğünde masa süslemedüğün balon süslemedüğün tekne süslemedüğüne balon süslemekına tekne süslemebalon tagı ve uçan balonbalondan giriş tagıdüğün balon tagıöğretmenevi balon süslemesünnet balon süslemesünnet süslemesunnete mumluk balonmavi beyaz giydirmenikah giydirmesandalye giydirme ve uçan balonkırmızı beyaz giydirmemor beyaz giydirmepembe beyaz giydirmetül çevrili kumaş arkbalonlu yürüyüş yolu

    Düğün ve nişan gibi unutamayacağınız günlerde balon süsleme yapılır. Balon tagı şeklinde giriş kapısı, masaların üzerine uçan balon süsleme, sandalye üzerine uçan balon süsleme, damat-gelin masasının hemen arkasında görünmek üzere kalpli uçan balon süsleme olabilir. Düğün süsleme malzemeleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için arayınız.

    Belirleyeceğiniz uçan balon sayısına, kapı tagına mekanda yer alacak balon süslemenin metresine göre fiyat değişmektedir. Aynı zamanda uçan balon etkinliği de düğünlerde şiddetle önerdiğimiz harika bir etkinliktir.