İlginizi Çekebilir;

 • balonparkBalonPark, yurtdışında çok yaygın olan kapalı mekan oyun parklarının Antalya’da ki örneklerinden biridir. Oyun parkımız 3 kattan oluşmaktadır. Üst katta şişme oyun parklarının bulunduğu çocuk oyun parkı giriş katta top havuzu, labirent oyun alanı, plastik oyuncak alanı, elektronik oyun makineleri, aileler için oturma ve kafeterya alanı, dış bölümde açık alanda aile kafeteryası ve sigara içme alanı, alt katımızda ise çocuk diskosu yer almaktadır. Alt katta trambolin ve bir top havuzu daha bulunmaktadır.

  Aileler çocuklarını bırakıp gidebildikleri gibi aynı zamanda çocuklarıyla birlikte de giriş yapabilmektedirler. Siz kafeteryamızda ya da dışarıda yer alan oturma alanımızda dinlenirken çocuğunuz çılgınlarca eğlenebilir. İsterseniz çocuğunuzla birlikte de oyun alanımızda siz de birlikte vakit geçirebilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Ebeveynler için ücret alınmamaktadır. Ücretlendirme çocuk başı olmakta ve süreye göre değişiklik arz etmektedir. Yarım saat, 1 saat, 2 saat, 4 saat, 6 saat,8 saat ve tam gün oyun paketlerimiz mevcuttur. Ücretlendirme süreyle değiştiği gibi ailenin çocuğunu bırakıp gitmesi durumunda da değişiklik göstermektedir. Yiyecek içecek ihtiyacı için isterseniz dışarıdan istediğiniz yiyecekleri hazırlayıp çocuğunuzun yemek yiyeceği saatle birlikte yiyeceğini bize teslim edebilirsiniz. İsterseniz de kafeteryamızda yer alan ürünlerden bir menü seçerek istediğiniz saatte yemesini belirtebilirsiniz.

  Temizlik ve Hijyen

  Çocuklarımızın temizliği ve hijyenik bir ortam için Balonpark’a aileler galoşlarla, çocuklar ise çorap ya da patikleriyle giriş yapmaktadırlar. Her hafta silinen oyuncak ve şişme oyun parkımızda çocuklar hijyenik bir parktan yararlanmaktadırlar. Top havuzumuzun topları 2 haftada bir tamamen boşaltılmakta ve yıkanmaktadır. Tüm katlarımızda havalandırma imkanı ve klima yer almaktadır. Böylece çocuklar için oksijen ve optimum hava sıcaklığı da sağlanmış olur.

  Gıda
  BalonPark’ta geçirdiğiniz süre boyunca kafeteryamız da hizmetinizde olacaktır. Fast food ürünleri için sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış Pınar ve Superfresh ürünleri kullanılmaktadır. Soğuk içecek olarak Coca Cola ve Hayat Su’ya ait tüm ürünler, sıcak içecek olarak da çay, nescafe, türk kahvesi ve bitki çayları mevcuttur.