• Hareketli bebek

  Çocuk ve çocuklu aileler için her derde deva olan Balon Park’a çocuklarınızı bırakabilme olanağınız da mevcuttur. Kendinize vakit ayırmak istediğinizde, alışverişe, sinemaya, cenazeye, düğüne, diskoya veya misafirliğe giderken çocuklarınızı gönül rahatlığıyla Balon Park’a bırakabilirsiniz.

  Balonpark’a 3 yaşından büyük çocuklar emanet edilebilmektedir. Çocuğunuzu yarım saat, 1 saat, 2 saat, 4 saat, 6 saat ve tam gün bırakma paketleri mevcuttur.

  0-30dk: 10 TL
  30-60dk: 15 TL
  60-120dk: 20 TL
  2-4 saat: 25 TL
  4-6 saat: 30 TL
  Tam gün: 35 TL

  Çocuğunuzu bıraktığınızda tüketmesini istediğiniz gıdaları yanında getirebilirsiniz. Çocuğunuz acıktığında ister sizin getirdiğiniz gıdaları alıp istediğiniz saatte yedirilmekte isterseniz de fast food kafeteryamızdan istediğiniz gıdalar verilmektedir. Çocuğunuz için tamamen eğlenceye yönelik bir bakım uygulanır. Herhangi bir eğitim verilmemektedir. Çocuğunuzu bıraktığınızda telefon numaranız not alınarak kaydedilmekte ve herhangi bir sorun olduğunda tarafınız aranmaktadır.

  Çalışma Saatlerimiz arasında haftanın her günü hizmet vermekteyiz.. Balon Parkımıza krokimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.