İlginizi Çekebilir;

 • Doğum Günü Organizasyon Alanımız

  Antalya’da doğum günü kutlanacak yerler deyince ilk akla gelen mekan Balon Park 2009 yılından beri hizmetinizdedir. Doğum günü partileri, çocuklar ve yetişkinler için özel tasarlanmış çocuk diskosunda yapılmakta ve doğum günü çocukları parti süresince oyun alanından da yararlanabilmektedirler. Parti alanımız sadece siz parti sahiplerine özel olarak kapatılır ve tarafınıza tahsis edilir. Aşağıdan parti alanımızı görüntüleyebilirsiniz

  Doğum Günü Organizasyon Videosu


  Doğum Günü Pasta Kutlama Seramonisi  Doğum Günü Organizasyon Fotoğrafları (Antalya)

  dogum_gunu_masasi_model11_yas_dogum_gunu_antalyadogum_gunu_antalya


  antalya_dogum_gunu_kutlamasidogum_gunudogum_gunu_masasidogum_gunu_balonlu_suslemedogum_gunu_suslemesitek_teker_bisikletdogum_gunu_partisidogum_gunu_masasiantalya_palyacoantalya_jonglorantalya_dogum_gunu_mekaniantalya doğum günü kutlama mekanlarıantalyada doğum günü yapılacak yerlerantalya'da doğum günü kutlanacak yerlerantalya bebek doğum günüantalya doğum günü parti evleriantalya bebek doğum günü mekanlarıantalya doğum günü organizasyon şirketleriantalya doğum günü organizasyonantalya doğum günü cafeantalya lara doğum günü mekanları_MG_3881_MG_3880IMG_7042top_havuzu_antalyatrambolin
  IMG_7001IMG_6995IMG_6984

  Doğum Günü Organizasyon Hizmetleri

  Tüm paketlerimizde karaoke etkinliği , oyun alanı kullanımı, doğum günü davetiyeleri, parti şapka setleri ,garsoniye ve sınırsız çay hizmeti ÜCRETSİZDİR. Paketlerden hangisini seçerseniz seçin ekstradan getireceğiniz börek, hamur işi, sarma vs.lerin tümü tarafımızca servis edilmektedir. Tabak,maşa, çatal vs. hiçbir şey getirmenize gerek yoktur. Bu getirdiklerinizin servisleri garsoniye ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Doğum günü davetiyesini bu sayfanın alt kısımlarından görüntüleyebilirsiniz.

  Doğum Günü Parti Mekanı Kişi Kapasitemiz

  Parti ve Doğum günü kutlama mekanımız 47 yetişkin, 28 si çocuk olmak üzere 75 kişi kapasitesine sahiptir. Parti alanımız oyun alanı ve yetişkin alanı olmak üzere ikiye ayrılır. Çocuklar oyun alanına çoraplarıyla giriş yapmaları hijyen için ana kuralımızdır. Yetişkinlerin bulunduğu bölüm ise ayakkabıya uygundur. Galoş giymeniz gerekmez. Partilerimizde profesyonel ses sistemi ve ışık sistemi kullanılmaktadır. Sayfanın alt kısmında yer alan fotoğraf ve videolardan bunları görüntüleyebilirsiniz.Aynı zamanda ailelerin eğlenmesi için de (isteğe bağlı) oyun havası, latin dansları, popüler müzikler, halay, mezdeke vs. çalınarak sizin de en az çocuklar kadar eğlenmeniz sağlanır.

  Doğum Günü Yetişkin Aktivite Fotoğrafları

  antalya doğum günü eğlencesiantalya yetişkin eğlencesiantalya doğum günü oyun havası

  Doğum Günü Yetişkin Aktivite Videosu

  Doğum Günü Parti Yaş Aralığı

  BalonPark doğum günü oyun alanı 1-12 yaş arası çocuklar için uygundur. Doğum günü konsept kutlama parti süremiz 2 saattir. 3 ayrı seansımız vardır. Bunlar 12:00-14:00, 15:00-17:00 ve 18:00-20:00 saatleridir.

  Doğum Günü Pasta Seçenekleri

  Paketlerimizi ister pastalı ister pastayı siz getirecek şekilde oluşturabiliriz. Pastalı paketlerimizde oyuncaklı, karakterli ve resim baskılı pastalar mevcuttur. Aynı zamanda özel isteğe göre şeker hamuru pasta da üretmekteyiz. Paketlerimizden isterseniz pastayı çıkararak kendiniz de paketinizi oluşturabilirsiniz. Doğum günü pasta fotoğraf örneklerini bu sayfanın altındaki bölümlerden görüntüleyebilirsiniz. İçecekli paketlerimizde içecek servisleri şişeden bardağa dökme değil, teneke ve kutu içecek olarak yapılmaktadır. Coca Cola ürünleri servis edilmektedir.

  Hazırlanmış Parti Masası Süsleme Örneği

  (Renkler istediğiniz gibi değiştirilebilir fiyat farkı yoktur.) Paket 1 de yer alan Standart Parti Masasıdır.

  Doğum Günü MasasıGold Siyah Parti MasasıAltın Sarısı Parti Masası ÖrneğiParti Masası Tütü EteğiDoğum Günü Masası Düzenidogum_gunu_parti_masasi

  Lüks Parti Masası Kişiye Özel Konsept Fotoğrafları
  (Renkler istediğiniz gibi değiştirilebilir fiyat farkı yoktur.)

  antalya 1 yaş doğum günülüks parti masası gold siyahmasa_onu_pleksi
  parti masasıparti_masasi_suslemeparti_masasi_kiralamaluks_parti_masasikisiye_ozel_partidogum_gunu_sunumuparti_misir_kutusuparti masası ve doğum günü pastası_MG_3786

  Konseptimizde yer alan doğum günü parti masasının içeriğinde; Tütü masa eteği, masa örtüsü, uçan balon, rakam balon, perde doğum günü yazısı, masa isimliği, jardinyer sunumu ve mumluk balon süsü mevcuttur. Bu konsept haricinde ister mağazamızda ki hazır ürünlerden ister kişiye özel ürünlerden, ister kendiniz dışarıdan parti malzemesi getirebilirsiniz.

  Kişiye özel ürünlerde amerikan servis, kitap ayracı, su bandı, kürdan, iğneli rozet, isim yazılı bonibon, fotoğraflı anahtarlık, çikolata + kaplama, anı defteri, isim yazılı kurşun kalem, çocuğunuzun fotoğrafının bulunduğu parti tabağı, magnet, takvim magnet, magnetli gazoz açacağı, ayaklı pano ve doğum günü afişidir.

  Doğum Günü Palyaço Animasyon

  antalya_palyaco_balonparkantalya_dogum_gunu_palyacosuantalya doğum günü palyaço

  Doğum Günü Köpük Şov Gösterisi

  Doğum Günü Köpük Şov

  Doğum Günü Sihirbazlık Gösterisi

  antalya_sihirbaz balonpark

  Doğum Günü Çocuk Aktivitesi ve Pinyata Oyunu

  IMG_6901IMG_6870IMG_6891güzeldoğum günü organizasyonuIMG_7107IMG_7059IMG_6965IMG_6892IMG_6862IMG_6763

  Doğum Günü Özel Arkalık Balon Süslemesi Dekorasyonu

  dogum_gunu_balonlu_suslemeparti_masasi_balon_suslemesikemer_balon_suslemedogum_gunu_masa_balon_suslemesidogum_gunu_balon_suslemesic_seklinde_balon_suslemebalon_susleme

  Doğum Günü Pasta Kutlama Anı Videosu

  Doğum Günü Pastası Örnekleri

  Resim Baskılı , Karakterli ve Fotoğraflı Pasta Örnekleri

  resimli_pasta_1resimli_pasta_2resimli_pasta_3resimli_pasta_4resimli_pasta_5resimli_pasta_6

  Oyuncaklı Doğum Günü Pasta Örnekleri ve Katalog Numaraları

  Bilgisayarında/Mobil telefonlarda slayt görüntüleyicisi olmayanlar için:

  Şeker Hamurlu Doğum Günü, Diş Buğdayı vb. Pasta Örneklerimiz

  seker_hamuru_pastaseker_hamuru_pasta_2seker_hamuru_pasta_3seker_hamuru_pasta_4seker_hamuru_pasta_5seker_hamuru_pasta_6

  Doğum Günü Parti Afişi Örnekleri

  dogum_gunu_afisiantalya_dogum_gunu_afisminniemouse_afisdiş_erkek_afişantalya_dogum_gunu_afisiantalya_bebek_doğum_günü_kutlama_mekan_afisi

  Paketler çocuk yetişkin toplam sayınıza göre olmakta ve 3 ana paketimiz bulunmaktadır. Seçeceğiniz ana pakete göre ilave gelecek kişi sayısı olursa ek kişi ücreti de fiyat listemizde aktarılmıştır. Paketler için kişi sayısı 10 kişi ile 70 kişi arasında olmaktadır. 1 yaşın altındaki bebeklerden ücret alınmaz ve servis verilmez.

  Ana paketlerimizin haricinde ekstra opsiyonel seçenekler bulunmaktadır. Bunlar; lüks parti masası, animatör, pinyata, balon duvar süsleme, fotoğrafçı, video kameraman, konfeti patlatma şovu, ordovr tabağı, kilo ile gıda sipariş ve kişiye özel resimli üretimini yaptığımız ürünlerdir. Oyun alanı bölümünde yer alan standart doğum günü süsleri her zaman alanımızda mevcuttur.

  Doğum Günü Pinyata Patlatma Oyunu Videosu

  Parti ve Doğum Günü Organizasyon Planı
  -Misafirlerin karşılanması
  -Çocuk Oyun alanının faaliyete geçmesi
  -Yiyecek servisinin tabaklara dağıtılması veya self servis isteniyorsa self servis düzenin alınması.
  -Doğum günü pasta kesim kutlama seramonisi
  -Hediye Töreni (isteğe bağlıdır.)
  -Yiyecek içeceklerin servis edilmesi
  -Yetişkin Müzikli Eğlence Planı (isteğe bağlıdır.)
  -Opsiyonel animasyon seçeneği mevcutsa gösterinin yapılması.

  Parti ve Doğum Günü Organizasyon Fiyatlarımız

  —————————————————–
  20 Kişilik Doğum Günü Organizasyon Paket Fiyatları
  Kişi sayısı = Çocuk sayısı + Yetişkin Sayısı (1 yaşın altında ki kucaklık çocuklar sayılmaz)
  PAKET 1: 630 ₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (20 aşımı ek kişi ücreti: 13₺)

  PAKET 2: 465₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (20 aşımı ek kişi ücreti: 9₺)

  PAKET 3: 400₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (20 aşımı ek kişi ücreti: 8₺)

  Parti Masası: 300₺, Çocuk Afişi:100₺, Büyük Balon Kemeri: 400₺, Fotoğrafcı(2 saat): 200₺ , Fotoğraf+Video+Klip: 350₺, Dolu Pinyata: 60₺, Palyaço vb.: 150₺, Jonglör Programı:250₺, Köpük Şov: 300₺, Sihirbaz: 500₺, 3lü Kağıt Konfeti Atım: 50₺, Şeker hamuru pasta ek ücreti (20 kişilik): 120₺, Ordovr Tabağı (20 Kişilik): 300₺
  —————————————————–
  30 Kişilik Doğum Günü Organizasyon Paket Fiyatları
  Kişi sayısı = Çocuk sayısı + Yetişkin Sayısı (1 yaşın altında ki kucaklık çocuklar sayılmaz)
  PAKET 1: 760 ₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (30 aşımı ek kişi ücreti: 13₺)

  PAKET 2: 555₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (30 aşımı ek kişi ücreti: 9₺)

  PAKET 3: 480₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (30 aşımı ek kişi ücreti: 8₺)

  Parti Masası: 300₺, Çocuk Afişi:100₺, Büyük Balon Kemeri: 400₺, Fotoğrafcı(2 saat): 200₺ , Fotoğraf+Video+Klip (1.5 saat): 350₺, Dolu Pinyata: 60₺, Palyaço vb.: 150₺, Jonglör Programı:250₺, Köpük Şov: 300₺, Sihirbaz: 500₺, 3lü Kağıt Konfeti Atım: 50₺, Şeker hamuru pasta ek ücreti (30 kişilik): 180₺, Ordovr Tabağı (30 Kişilik): 450₺
  —————————————————–
  40 Kişilik Doğum Günü Organizasyon Paket Fiyatları
  Kişi sayısı = Çocuk sayısı + Yetişkin Sayısı (1 yaşın altında ki kucaklık çocuklar sayılmaz)
  PAKET 1: 890 ₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (40 aşımı ek kişi ücreti: 13₺)

  PAKET 2: 645₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek(Teneke veya kutu) + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (40 aşımı ek kişi ücreti: 9₺)

  PAKET 3: 560₺ => Yaş Pasta + Kuru Pasta + 1 İçecek + Sınırsız Çay + Doğum Günü Şapka Setleri + Davetiye + Oyun Alanı Kullanımı + Garsoniye ve Parti Organizasyon Hizmeti (40 aşımı ek kişi ücreti: 8₺)

  Parti Masası: 300₺, Çocuk Afişi:100₺, Büyük Balon Kemeri: 400₺, Fotoğrafcı (2 saat): 200₺ , Fotoğraf+Video+Klip (1.5 saat): 350₺, Dolu Pinyata: 60₺, Palyaço vb.: 150₺, Jonglör Programı:250₺, Köpük Şov: 300₺, Sihirbaz: 500₺, 3lü Kağıt Konfeti Atım: 50₺, Şeker hamuru pasta ek ücreti (40 kişilik): 240₺, Ordovr Tabağı (40 Kişilik): 600₺
  —————————————————–

  Diğer sayılar için; aşağıda yer alan doğum günü paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

  antalya doğum günü fiyatları

  Doğum Günü Parti Davetiyesi

  Diğer Fotoğraflar
  antalyada doğum günü nerede kutlanırAntalya Doğum GünüIMG_6688IMG_6661dogum_gunu_parti_masasiantalya_dogum_gunu_yemegiantalya_dogum_gunu_pastasiIMG_6652antalya_dogum_gunu_kutlanacak_yerantalya_bebek_doğum_gunu_kutlama_mekanlarıantalya_bebek_doğum_gunu_MG_3837