x


İlginizi Çekebilir;

 • Konfeti Modelleri

  konfeti6 çeşit çevirmeli konfeti satışımız bulunmaktadır.

  • Altın Sarısı Fırlatan Konfeti
  • Gümüş Gri Fırlatan Konfeti
  • Rengarenk Karnaval Konfeti
  • Sahte Dolar Atan Konfeti
  • Gül Yaprakları Fırlatan Konfeti
  • Kalp Fırlatan Konfeti

  Konfeti Fiyatları için tıklayınız.

  Çevirmeli konfetiler 30cm uzunluğundadır.. OK YÖNÜNDE ÇEVİREREK BOL DÖKÜM KONFETİYİ PATLATABİLİRSİNİZ. Düğmeli konfeti de mevcuttur.

  Konfeti Atım Gösterisi – Konfeti Makinası Kiralama

  Konfeti makinası Antalya merkez ve ilçelerine kiralanır, gösteri tarafımızdan yapılmaktadır. Konfeti makinasının yüksekliği ve atım hızı ayarlanabilmektedir. Kiralanacak konfeti makinasının fiyatı, konfeti makinası adedine, atılacak konfeti kilogramına göre ve hizmetin istendiği bölgenin uzaklığına göre değişiklik arz etmektedir. Güncel fiyat için organizasyon departmanımızı arayınız.

  Çevirmeli konfetilerde; En çok bol olan modeller: Altın, gümüş ve karnaval ve dolar konfetidir. Gül ve kalp olanda daha az malzeme bulunur.

  Toptan havale alımları için: 05322618810 , toptan kredi kartı alımları için www.partidolabi.com

  altın konfetigümüş konfetigül konfetikalp konfetidolar konfeti

  Antalya’da konfeti satan yerler diyince akla gelen bir numaralı Konfeti Mağazası Balonpark’tan 30cm konfetileri ister perakende ister toptan satın alabilirsiniz. Fiyatlarımız adetlere göre değişmektedir.

  Parti malzemeleri reyonumuzdan istediğiniz çeşitte konfetiyi organizasyonlarınız için satın alabilirsiniz. Konfeti çeşitlerimiz: Altın görünümlü, gümüş görünümlü, dolar fırlatan, kalp şeklinde kırmızı yapraklar fırlatan, gül yaprakları fırlatan olmak üzere 6 çeşitten oluşmakta ve konfeti fiyatları alacağınız ürüne göre değişmektedir.