İlginizi Çekebilir;

 • Antalya PalyaçoAntalya’da ki doğum Günleri, düğün, eğlence, çocuk balo vs. için Bay – Bayan palyaço ve animasyon hizmetimiz mevcuttur.

  Düğünlerinizde, gelen küçük misafirlerinizi en güzel oyunlarla eğlendirecek palyaçolar ve kostüm karakterlerle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Palyaçolarımızla birlikte dans ve müzik aktivitesinin yanında yüz boyama ve özel eğlence oyunu hizmetimiz de vardır. Balonpark’ta düzenlediğimiz doğum günlerinde de palyaço,sihirbaz veya kostümlü palyaço grubu hizmetimiz mevcuttur.

  Sosis balon etkinliğiSosis balon ve palyaço

  FULL PAKET: 275 TL 2 saat animasyon + yüz boyama faaliyeti + sosis balon etkinliği + pinyata etkinliği (Antalya içi yol dahildir.) (Yüz boyamada çocuk sayısı farketmez. Sosis balon etkinliğinde 40 balonla birlikte gönderilmektedir. Pinyata etkinliği pinyata modeli fiyatı değiştirmez. Mevcut pinyata modelleri ve palyaço siparişi için sağ üstte yer alan iletişim telefonlarımızla görüşebilirsiniz.

  STANDART PAKET: 200 TL 2 saat animasyon + yüz boyama faaliyeti + sosis balon etkinliği (Antalya içi yol dahildir.) (Yüz boyamada çocuk sayısı farketmez. Sosis balon etkinliğinde 50 balonla birlikte gönderilmektedir. *Bu pakette meksika geleneği olan pinyata oyunu yoktur.

  2 saat aşımında ek saat başı ücret: 50TL
  Animasyon bitişi saat 20:30 ve sonra olursa ek akşam ücreti: 50 TL


  Balonpark’ta en az 15 animasyon ve parti tecrübesi olmayan animatör arkadaşlar dış işlere gönderilmemektedir.
  Önemli olan palyaço kıyafetı giymek değil, palyaçoluk yapmaktır.
  Bizim işimiz animasyon, parti, organizasyon ve eğlence…

  Antalya’da ki doğum günleri ve palyaço hizmetinin tek adresi Balon Park sayesinde harika bir eğlence ortamı hazırlayabilirsiniz.

  İletişim:

  • 0242 228 54 24
  • 0545 578 66 88
  • 0532 261 88 10

  Adres ve kroki için tıklayın.