x


İlginizi Çekebilir;

 • HELYUM GAZI VE HELYUM TÜP SATIŞ FİYATLARI

  helyum tüp fotoğrafları
  Helyum fiyatları dolar kuruna bağlı olarak değişmektedir. Güncel fiyat için arayınız.

  Ticari Helyum Gazı Tüpü Fiyatları 9.1 M3

  İlk Alım: Güncel fiyat için arayınız.
  9.1m3 Gaz + Tüp Depozito + IRLANDA Regülatör (Yüksek dayanıklı regülatör)
  Güncel fiyat için arayınız.

  Sonraki alımlar: 9.1m3 Gaz : Güncel fiyat için arayınız.
  Ticari Tüp 800 adet 12 inc balonu şişirir. Dolar kuruna göre oluşmuştur. Kura bağlı olarak fiyatlar sürekli değişebilir. Güncel fiyatlar için Finans ve Organizasyon telefonlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
  Bir kez depozito ödeyerek tüp almanız yeterli. İlk işin ardından boş tüpünüzü bırakarak sadece gaz paranızı ödeyerek yeni tüpünüzü alabilirsiniz. Tüp Ağırlığı 63 Kg’dur.

  Elinizdeki balonun getirilip helyum doldurulması

  Şişireceğiniz balon sayısı 0-200 adet arasında ise ticari veya kullan at helyum tüpü almanız şişirme maliyetine göre daha pahalı olacaktır. O yüzden 200 adet ve altı balonlarda önerimiz balonlarınızı inik halde mağazamıza getirmenizdir. Getirilen balonlara helyum basarak ipleri bağlanır. Balonların ebatına göre helyum gaz birim fiyatı değişiklik gösterir. 12inc balonlardan , folyo balonlara, rakam balonlardan ,harf balonlara, 3d balonlardan 45inc jumbo dev reklam balonuna kadar helyum basma işlemi yapılır. Fiyat için gelme şansınız yoksa whatsapp hattımıza fotoğraf ve balon ebatlarını iletebilirsiniz.

  Kullan At Helyum Gazı Tüpü Fiyatları 2.2 Litre

  17-20 adet 12inch lateks balonu şişirebilir. Tüp yanında 20 adet balon hediyedir. Güncel fiyatlar dolar kuruna göre sürekli değişmekte olup finans ve organizasyon telefonlarımızdan güncel fiyatı öğrenebilir veya www.partidolabi.com adresinden görüntüleyebilirsiniz.

  -Ticari helyum tüpler şehir dışı siparişler için ambarla gönderilir. Yaklaşık ambar gönderim bedeli 50tl’dir.
  -Yanıcı, patlayıcı, parlayıcı ve zehirleyici özelliği YOKTUR. Aşağıdaki helyum gaz yanıcı mı güvenli mi videolarını incelemenizi öneririz.
  -12 inch olarak belirtilen balon halk tarafından bilinen standart balondur. 9 inch balona göre şişirme adedi veren bilgilere inanmayınız çünkü dekorasyon amaçlı olan balonlar 9inc değildir.

  Helyum gazlı uçan balonlarda teslimat;
  -30 ve üstü buketlerde eve teslimat yapılır fiyatlandırma bölgeye göre değişmektedir. Antalya dışı illere uçan balon teslimatımız bulunmamaktadır. Online ödeme için banka hesap bilgilerimize eft/havale yapabilir veya partidolabi.com adresinden online satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

  Helyum Gazı Tüp Güvenlik ve Bilinçlendirme Videoları

  2.2 Litre Küçük Helyum Tüpü Kullanım Videosu