İlginizi Çekebilir;

  • BalonPark parti mağazasında ister Antalya içi ister Antalya dışına kuru gül yaprağı satışımız mevcuttur. Romantik reyonumuzda kokulu kuru gül yaprağı mevcuttur.Sevgiliye, Eşinize hazırlayacağınız sürpriz için yerlere, masa süslemesinde kullanabilirsiniz.

    Düğün, Nişan, Söz vs süslemelerinde kullanabilirsiniz. Hem paket halinde hem de koli olarak satışımız mevcuttur. İlave süsleme ürünü olarak evlilik teklifi ürünleri, balon, mum, aşk notları, aşk çekleri gibi romantik hediyelerle kombin edebilirsiniz. Aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz kuru gül yaprağı süslemesinden örnek resimler göreceksiniz. Daha fazla kuru gül yaprağı fotoğrafı ve görsel örnekler için evlilik teklifi ve yıl dönümü sayfalarımızda yer alan fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz. Kuru gül yapraklarının öncüsü Balon Park Parti Mağazası olarak size romantik fikir vermek bizim görevimizdir. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz.

    kuru_gul_yapragi_antalya (3)kuru_gul_yapragi_antalya (4)kuru_gul_yapragi_antalya (5)kuru_gul_yapragi_antalya (6)kuru_gul_yapragi_antalya (7)kuru_gul_yapragi_antalya (8)kuru gül yaprağı