İlginizi Çekebilir;

 • Plastik Sandalye Kiralama

  plastik

  Sandalye kiralama fiyatları için adet, yer, tarih bilgisini organizasyon departmanına vermeniz gerekmektedir. Bölgelere göre de (Konyaaltı, Lara, Kepez, Döşemealtı gibi…) fiyat değişebilmektedir.

  Sandalye Örtüsü – Sandalye Giydirme Kiralama

  25 ayrı renk alternatifi vardır. Bazı renklerimizden örnekler;

  mor beyaz giydirmepembe beyaz giydirmemavi beyaz giydirmekırmızı beyaz giydirme

  Tiffany Sandalye Kiralama

  antalya_tiffany_sandalye_kiralamaantalya_tiffany_sandalye

  Napolyon Sandalye Kiralama

  napolyon sandalyenapolyon_sandalye_kiralama

  Napolyon Sandalye ile Tiffany Sandalye arasındaki fark nedir?

  Teknik olarak iki üründe ahşaptır ancak üretim sektörü taşıma kolaylığı için görünümü ahşap üretimi sert kalın plastik malzeme olarak dönüştürmüştür. İki ürününde renk seçenekleri mevcuttur ancak genelde bu sandalyeler kır düğünlerinde meşhur olduğu için beyaz renk tercih edilir. Tiffany Sandalye ve Napolyon sandalyelerin ikisi de düğün ve davet organizasyonlarında kullanılmaktadır. Napolyon sandalyenin oturum ve rahatlık olarak tiffany sandalyeden biraz daha üstün olduğu müşteriler tarafından söylenir çünkü sırt kısmı daha geniştir. Her iki sandalyede de giydirmeye ihtiyaç duyulmaz. İlave süsleme istenirse genel önerimiz kısa tül bağlama veya ponpon gramafon süsle süslemektir.

  Şeffaf Pleksi Sandalye Kiralama

  şeffaf pleksi sandalye2Şeffaf Pleksi Sandalye

  Yukarıda fotoğrafı yer alan ürün şeffaf pleksi tiffany tasarımdır.

  Antalya Yuvarlak Banket Masa Kiralama

  masa ve sandalye giydirmesandalye giydirmesiantalya masa giydirme

  Antalya Masa Örtüsü Kiralama

  Masa Sandalye Kiralama Kat Fiyatları

  Kat düğünleri küçük kutlamalar vs. organizasyonlarında apartmanı katına çıkarma durumunda fiyatlara hammaliye bedeli eklenir. Ek ücret eklensin istemiyorsanız bina önüne teslimat talep edebilirsiniz.

  Kemer, Beldibi, Alanya, Manavgat , Serik vb. ilçelere masa sandalye kiralama ve giydirme kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  Sandalye kiralama işi bizden sorulur…
  Lake Sandalye Kiralama hizmetimiz yoktur.
  Masa Süsleme Ürünleri alternatifleri; Çiçek aranjman, şamdan, şamdan aranjman, uçan balon, masa pulları vs. elimizde mevcuttur.

  Masa Sandalye ile birlikte tabak kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Detaylar için organizasyon departmanıyla iletişime geçiniz.

  Balon Park parti ve organizasyon mağazası olduğu için sandalye kiralayan yerler olarak bilinmemektedir. Şehir içinde yer alan 3 ayrı depomuzdan sevkiyat yapılmaktadır. Güvenlik nedeniyle depo yerlerini gizli tutmaktayız.

  Düğün Masa Sandalye Kiralama hizmetlerimizden bazı fotoğraflar

  antalya sandalye giydirme hizmetiaçılış ve bistronikah giydirmesandalye giydirme ve uçan balon